Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

pakowanie

Pakowanie

 HSM ProfiPack Urządzenia do produkcji wypełniaczy: Nacinarka  kartonu  HSM ProfiPack, od odpadu do cennego materiału wypełniającego. HSM ProfiPack to znakomite rozwiązanie dla wszystkich obszarów związanych z transportem i magazynowaniem. Urządzenia te perforują i formują zużyty karton tworząc uniwersalny materiał opakowaniowy, równie dobry jak nowy. Jest to zarówno oszczędność pieniędzy, jak i praktyczny wkład w ochronę środowiska.

 

Pakowanie

 Nacinarka do  kartonu  HSM ProfiPack C400|  TYLKO PARĘ  sztuk! Nacinarka do kartonu HSM ProfiPack C400| TYLKO PARĘ sztuk!
Producent: HSM Shredstar
Cena: 7 164,00 zł (netto: 5 824,39 zł )
szt.
zobacz więcej
 Nacinarka do  kartonu  HSM ProfiPack C400| Nacinarka do kartonu HSM ProfiPack C400|
Producent: HSM Shredstar
Cena: 7 164,00 zł (netto: 5 824,39 zł )
szt.
zobacz więcej
Rodzina produktów HSM ProfiPack P425 Rodzina produktów HSM ProfiPack P425
Producent: HSM Shredstar
Cena: 19 926,00 zł (netto: 16 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych - OPUS aeroPOUCH 3 Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych - OPUS aeroPOUCH 3
Producent: OPUS
Cena: 1 869,00 zł (netto: 1 519,51 zł )
zobacz więcej
Odpylacze HSM DE 1-8 - P425 Odpylacze HSM DE 1-8 - P425
Producent: HSM Shredstar
Cena: 9 594,00 zł (netto: 7 800,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Jako pośrednik masz swoją niszę. Dzień po dniu sprzedajesz szereg różnych produktów, które muszą być zapakowane łatwo, możliwie najszybciej, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska, ale muszą też dotrzeć do miejsca docelowego w jednym kawałku. Być może otrzymujesz również wiele dostaw do tymczasowego składowania lub odsprzedaży, natomiast stare kartony piętrzą się lub wymagają utylizacji?

W takich przypadkach HSM ma optymalne rozwiązanie - pakowanie z HSM ProfiPack - urządzenia do inteligentnego pakowania. Używaj nacinarek do kartonu HSM ProfiPack C400 jako kompaktowej maszyny nablatowej lub HSM ProfiPack P425 jako wydajnej, samodzielnej maszyny do tworzenia własnych wypełniaczy i mat wyściełających! Produkcja własnego materiału wypełniającego nie może być prostsza! I w dodatku jest przyjazna dla środowiska.

Stare lub zużyte opakowania tekturowe można przetworzyć na maty wyściełające lub sprasowany materiał wypełniający o dowolnym wymiarze. Nacinarki do kartonu HSM ProfiPack przetwarzają do trzech warstw kartonu w jednym cyklu, przekształcając go w wysokiej jakości materiał wypełniający. Wypełnienie uzyskuje się w jednym cyklu cichej pracy.

Po co kupować nowy materiał wypełniający, gdy posiadasz stare kartonowe pudła? Nacinarka kartonu HSM Profipack

Możesz zaoszczędzić na drogich materiałach opakowaniowych!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl